Merhaba Gezgin, Rezervasyon için Burayı Tıkla!
İLETİŞİM

Tüm sorularınız için lütfen mail ya da telefon ile iletişime geçiniz. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.

Puffin Hostel

Ihlamurdere Caddesi, Çelebioğlu Sokak, No: 11
Beşiktaş - İSTANBUL
İletişim Tel: +90 212 227 0229

 

Puffin Suites

Sinanpaşa Mah. Ihlamurdere Cad. Yeni Hamam Sk. No:6
BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
Tel: +90 212 227 02 29
Tel: +90 212 258 99 50

Puffin'e Nasıl Gelirim? Ulaşım!
Puffin Hostel'e ulaşmak çok kolay. Sizin için en kolay yöntemleri derleyip toparlamaya çalıştık. Dünyanın dört bir yanından gelen yolcuların İstanbul’daki en büyük durağı olan TAV İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Puffin Hostel'e gelmek için aşağıdaki alternatif yolları kullanabilirsiniz.

1. Ücretli Ulaşım Hizmetimiz: Bu hizmetten yararlanmak isteyen konuklarımızı VIP araçlarımızla TAV İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan alıyor ve Puffin Hostel'in önünde indiriyoruz. Ücret bilgisi için lütfen sorunuz!

2. Havataş Servisleri: TAV İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkan Havataş servisleriyle Taksim’e gelebilir, oradan da taksi, sarı dolmuş veya DT1, DT2, 559C, 25T, 40T, 42T numaralı İETT otobüslerine binip Beşiktaş Meydan’da inebilirsiniz. Beşiktaş Meydan’dan Puffin Hostel'e yürüyerek sadece 4-5 dakikada sürüyor. Taksim- Beşiktaş arası en yavaş ulaşım aracıyla 15 dakikadır.

3. Metro İle Ulaşım: TAV İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Metro’ya biniyorsunuz ve Haliç durağında iniyorsunuz. Haliç durağından 28 veya 28T numaralı otobüslere binip Beşiktaş son durakta inebilirsiniz. . Beşiktaş son duraktan Puffin Hostel'e yürüyerek sadece 4-5 dakikada sürüyor.

Sabiha Gökçen Havalimanından Nasıl Gelebilirsiniz?

1. Yol Ücretli Ulaşım Hizmetimiz Ücretli Ulaşım Hizmetimiz: Bu hizmetten yararlanmak isteyen konuklarımızı VIP araçlarımızla Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan alıyor ve Puffin Hostel'in önünde indiriyoruz. Ücret bilgisi için lütfen sorunuz!

2. Havataş Servisleriyle Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan Havataş servisleriyle Zincirlikuyu’ya gelebilir, oradan da taksi veya Beşiktaş’tan geçen İETT otobüslerine binip Beşiktaş Meydan’da inebilirsiniz. Beşiktaş Meydan’dan Puffin Hostel'e yürüyerek sadece 4-5 dakikada sürüyor. Zincirlikuyu- Beşiktaş arası en yavaş ulaşım aracıyla 15 dakikadır.

3. İETT Otobüsüyle Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan E10 veya E11 (Express) Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı İETT otobüslerine binip, Kadıköy iskele durağında inebilirsiniz. Oradan da sık aralıklarla hareket eden Kadıköy-Beşiktaş vapuruyla Beşiktaş’a geçebilirsiniz. Beşiktaş Vapur İskelesi’nden Puffin Hostel'e yürüyerek sadece 4-5 dakikada sürüyor.
© Copyright 2016. Tüm Hakları Saklıdır.
Puffin Hostel Beşiktaş