Merhaba Gezgin, Rezervasyon için Burayı Tıkla!
KURUMSAL
puffin hostel kurumsal resmi

İstanbul’un kalbinde yepyeni bir hostel! Puffin Hostel İstanbul misafirperverliğini ve sıcaklığını hissedebileceğiniz İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde sizleri beklemektedir. Çarşısı, meşhur kahvaltı salonları, binlerce insanın Asya yakasına geçmek için kullandıkları iskeleleri, çay evi, kafe ve barları ile Beşiktaş’ta hayat 24 saat canlıdır.

Ayrıca Beşiktaş havalimanlarına, otobüs terminallerine, tarihi mekânlara ve eğlence merkezlerine ulaşımı rahat konumdadır. Puffin Hostel kahve ve kahvaltı keyfi yapabileceğiniz açık ve kapalı terası bulunan tarihi bir binada bulunmaktadır.

Terasımızda bulunan Puffin Cafe İstanbul’a seyahat edenlerin uğrak mekânıdır, gezginlerle tanışabilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Genç ve dinamik kurucuları ile Puffin Hostel seyahat edenlere gezginlere İstanbul ve Türkiye konusunda çok iyi rehberlik edecektir.

Gece hayatının en canlı olduğu ve Puffin Hostel’den sadece 3 km uzaklıkta bulunan Taksim Meydanına ise 24 saat ulaşım mümkündür. Puffin Hostel’den 2-3 dakika yürüyerek sahile ve eşsiz güzellikteki boğaz manzarasına ulaşabilirsiniz. Asya tarafındaki en gözde semtlere ulaşmanızı sağlayacak Üsküdar ve Kadıköy iskeleleri yürüme mesafesindedir. Tarihi mekânlara ulaşımı ise tek araç ile sağlayabilirsiniz.

İhtiyaç duyabileceğiniz market, eczane, sağlık ocağı vs. çok yakındır. Otobüs durakları, iskeleler, Deniz Müzesi, sahil, Ortaköy Camii, Dolmabahçe Sarayı, Adalar İskelesi, Boğaz turu, yürüme mesafesindedir.
© Copyright 2016. Tüm Hakları Saklıdır.
Puffin Hostel Beşiktaş